اخبار سیاسی

برنان: فاجعه بزرگی در کاخ سفید در پیش است

مدیر سابق آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا خاطرنشان کرد که او همه نشانه های هشدار دهنده درباره فاجعه در کاخ سفید را می بیند.

15 آذر 1397

انگلیس هم به حکم حبس خبرنگاران رویترز در میانمار واکنش نشان داد

دولت انگلیس امروز دوشنبه خواهان آزادی فوری دو روزنامه نگار زندانی رویترز در میانمار شد که بابت انتشار گزارش درباره بحران مسلمانان روهینجایی، به حبس محکوم شدند. لندن محکومیت آنان را تضعیف آزادی مطبوعات در میانمار دانست.

2 آذر 1397

تبریک وزیر ورزش و جوانان به نوشاد عالمیان

رییس فدراسیون تنیس روی میز از پیام تبریک وزیر ورزش و جوانان به نوشاد عالمیان اطلاع داد و گفت: مدال عالمیان در حضور بزرگان دنیا به دست آمد.

22 آبان 1397

امیدواریم جلسه سوال از رئیس جمهور نمادی از دموکراسی باشد

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم جلسه روز سه شنبه سوال از رییس جمهور، نمادی از دموکراسی در کشور باشد و رییس جمهور نیز باید براساس قانون پاسخگو بوده و اعتقاد دارم این جلسه کار خوبی برای کشور خواهد بود.

1 آبان 1397

تظاهرات اعتراض آمیز گسترده علیه سیاست های دولت فرانسه

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، کنفدراسیون کارگری و اتحادیه نیروی کار در فرانسه امروز سه شنبه به همراه 2 اتحادیه دانشجوئی در این کشور در حال برگزاری راهپیمائی گسترده اعتراض آمیزی علیه سیاست های دولت این کشور هستند.

18 مهر 1397

وزیر محیط زیست فرانسه از سر ناامیدی استعفا کرد

نیکولا اولو وزیر محیط زیست فرانسه امروز (سه شنبه) استعفا کرد.

5 مهر 1397

وزیر امور خارجه فرانسه: توافق هسته ای از بین نرفته است

وزیر امور خارجه فرانسه با تأکید بر اینکه توافق هسته ای با ایران از بین نرفته است، گفت که امیدوار است اقدام آمریکا برای خروج از این توافق مانعی برای برقراری صلح نباشد.

31 شهریور 1397

هدف فرانسه حفظ توافق هسته ای با ایران است

رییس جمهور فرانسه در جمع سفرای این کشور اعلام نمود: هدف فرانسه خصوصا با هماهنگی فشرده و ارتباط موثر با سایر شرکای خود از جمله آلمان، انگلیس و اتحادیه اروپایی، حفظ توافق هسته ای با ایران است.

26 شهریور 1397

فرانسه روسیه را به جاسوسی ماهواره ای متهم کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از فرانس پرس، فلورانس پارلی وزیر دفاع فرانسه می گوید روسیه سال گذشته قصد رهگیری ارتباطات ماهواره ایتالیایی- فرانسوی را داشته که به طور مشترک از سوی ارتش این 2 کشور استفاده می گردد.

22 شهریور 1397

گلایه فرانسه از جاسوسی ماهواره روسیه

وزیر دفاع فرانسه گفت، سال گذشته یک ماهواره روس با گوش های بزرگ به یک ماهواره فرانسوی نزدیک گردیده است تا از ارتباطات نظامی امن شنود کند.

17 شهریور 1397

وزیر ورزش فرانسه استعفا کرد

وزیر ورزش فرانسه امروز (سه شنبه) به دلایل شخصی از سمتش کناره گیری کرد.

15 شهریور 1397

نتایج بازشماری آراء انتخابات عراق احتمالا امروز اعلام می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از العرب، بعد از پایان بازشماری دستی آراء انتخابات پارلمانی عراق، پیش بینی می شود نتایج انتخابات امروز اعلام شود.

26 مرداد 1397

بسته دوم ارزی باید زودتر ابلاغ می شد

به گزارش خبرنگاران، محمد نهاوندیان شب گذشته در برنامه نگاه یک گفت: سیاست‌های جدید بسته ارزی باید زودتر از این انجام می‌شد، البته در بسته نخست ارزی نیز ارز صادرکنندگان با آزادی عمل در اختیار واردکنندگان قرار می گرفت و امکان مبادله آزاد بین صادر کننده...

24 مرداد 1397