اخبار و رویدادها

جهرمی وجود باند فساد در وزارت ارتباطات را تأیید کرد

به گزارش خبرنگاران، روز گذشته یکی از سایتهای خبری اعلام نموده بود که در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی که از زیر مجموعه های وزارت ارتباطات است، شبکه های فساد سازمانی شکل گرفته که با دریافت رشوه، مجوز صادر و با سرمایه های مردم بازی می نمایند.

21 آبان 1398

بکارگیری دستاورد های نوین دنیا در درمان بیماران گرفتار شکاف لب و کام، دلایلی ابتلاء به شایع ترین بیماری مادرزادی سر و گردن

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به عمده دلایل ابتلا به شایع ترین بیماری مادرزادی ناحیه سر و گردن گفت: در ایران جدیدترین دستاورد های نوین دنیا در درمان بیماران مبتلا به شکاف لب و کام استفاده می شود.

21 آبان 1398

تسلا 3 رکورد زد!

میزان فروش و عرضه خودروی برقی تسلا مدل 3 در بازارهای جهانی در سه ماهه دوم امسال میلادی به رکورد جدیدی دست یافته است.

20 آبان 1398

تله کابین تا سال 1400 باید راه اندازی گردد

استاندار کرمانشاه گفت: شهرداری باید برنامه زمانبندی شده خود را برای راه اندازی تله کابین ارائه کند و نهایتا تا خاتمه سال آینده این پروژه را به بهره برداری برساند که مردم در نوروز 1400 این هدیه را از شهرداری بگیرند.

20 آبان 1398

شاهد دوم علیه ترامپ دست به کار شد

روزنامه نیویورک تایمز روز آدینه گزارش داد، مقام اطلاعاتی دومی که زنگ هشدار را درباره روابط ترامپ با اوکراین به صدا در آورده، مشغول آنالیز این مساله است که خود او شکایتی رسمی برای افشاگری درباره تماس های ترامپ با اوکراین و شهادت در کنگره تنظیم کند.

20 آبان 1398

دیرباز: تیم ملی ناهماهنگ است، با این بازی کار سختی در جام جهانی داریم

خبرنگاران: بازیگر سینمای کشورمان درباره دیدار ایران و تایلند در نیمه اول گفت: فکر می کنم بازیکنان تیم ملی به دلیل نداشتن بازی تدارکاتی ناهماهنگ بودند و با این وضعیت کار سختی در جام جهانی داریم.

19 آبان 1398

کسی از لیگ برتر فوتسال راضی نیست، آرژانتین به ایران می آید

محمد ناظم الشریعه که به همراه تیم ملی پیشکسوتان برای برگزاری بازی خیریه ای به آمل سفر کرده بود در گفتگو با خبرنگارانبرنامه های پیش بینی شده تیم ملی تا پیش از شروع مسابقات جام جهانی2020 ، ناراضی بودن بیشتر مربیان وکارشناسان از پایین بودن کیفیت لیگ برترفوتسال...

19 آبان 1398

نرخ جدید رسمی ارزها در مرکز مبادلات اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، بانک مرکزی نرخ بانکی 39 ارز را برای امروز چهارشنبه خاطرنشان کرد که براین اساس نرخ بانکی 14 ارز نسبت به روز گذشته کاهش و قیمت 23 واحد پولی افزایش یافت البته نرخ بانکی دو ارز نیز تغییری نکرد.

19 آبان 1398

ریاض: از تشکیل کمیته قانون اساسی سوریه حمایت می کنیم

یک مقام سعودی با استقبال از تشکیل کمیته قانون اساسی سوریه، مدعی شد که ریاض از جهت مسالمت آمیز برای حل بحران سوریه حمایت می نماید.

18 آبان 1398

مرکز پژوهشی دانشگاه شهید بهشتی با موسسه ایکاس تفاهم نامه همکاری امضاء کرد

تفاهم نامه همکاری مرکز پژوهشی جاده ابریشم دانشگاه شهید بهشتی با موسسه ایکاس، در راستای انجام تحقیقات مشترک، به امضاء رسید.

18 آبان 1398

المیادین : یک تیم تروریستی در نجف اشرف به دام افتاد

یک رسانه عربی از دستگیری اعضای یک تیم تروریستی در نجف اشرف اطلاع داد.

18 آبان 1398

روز پنجم صفر؛ شهادت حضرت رقیه(س) در خرابه های شام

روز پنجم ماه صفر مصادف است با روز شهادت حضرت رقیه (س) در خرابه شهر شام. کودکی که هنوز انگار صدای درخواست پدر از سوی وی، در کوچه پس کوچه های تاریک تاریخ بشری به گوش می رسد.

17 آبان 1398

پوتین: روسیه می تواند شرایط همکاری میان ایران و عربستان را فراهم کند

رئیس جمهور روسیه درگیری های نظامی گسترده در سوریه را تمام شده خواند و از مشارکت کشورش برای کمک به همکاری ایران و عربستان در مسائل منطقه گفت.

17 آبان 1398

دستگاه شبیه ساز آرایه خورشیدی توسط محققان کشور ساخته شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت علوم، این دستگاه توسط محمد فراهانی دانشجوی کارشناسی ارشد الکترونیک قدرت و ماشین های الکتریکی دانشگاه بیرجند و دکتر محمدعلی شمسی نژاد عضو هیئت علمی گروه آموزشی برق طراحی و ساخته شده است.

17 آبان 1398

نتایج مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور تعیین شد

نتایج مسابقات برگزارشده رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور اعلام شد.

16 آبان 1398

تورم در استان های مختلف کشور چقدر است؟

مرکز آمار نرخ تورم 12 ماهه منتهی به شهریور 98 استان ها را منتشر کرد و براین اساس ایلام با 51.9 درصد و قم با 36.3 درصد به ترتیب بیشترین و کمترین نرخ تورم را دارد.

15 آبان 1398

مرزبان: نقش باقری در پرسپولیس کمرنگ شده است، این تیم دیگر روحیه شکست ناپذیری ندارد

علیرضا مرزبان، کارشناس فوتبال ایران اعتقاد دارد، نقش کریم باقری در تیم پرسپولیس کمرنگ شده است و او باید در کار فنی تیم نقش و دخالت بیشتری داشته باشد.

15 آبان 1398

سجاد مردانی طلا گرفت، نصر با نماینده رژیم اشغالگر قدس مبارزه نکرد

به گزارش خبرنگاران، این رقابتها با حضور دو نماینده ایران روز گذشته در آتن برگزار گشت که سجاد مردانی پیروز به شکست همه رقبا و کسب مدال طلا شد و علیرضا نصرآزادانی هم دور سوم از رویارویی با حریفی از رژیم اشغالگر قدس خودداری کرد و از جدول کنار رفت.

14 آبان 1398

تأسیس شهر حورا مسکوت ماند

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان با بیان اینکه تأسیس شهر جدید حورا در شهر همدان مسکوت می ماند، گفت: در شورای عالی معماری و شهرسازی مقرر شد تا افق مجموعه شهری که سال 1410 است، تأسیس شهر جدید حورا مسکوت بماند.

14 آبان 1398

مدیران اصلاح طلب همه چیز را به گردن پیمانکاران انداختند ، کمبود نظارت و بروز حوادث دلخراش اجتماعی

اصلاح طلبان بخصوص در شهر تهران بسیاری از رخدادهای بد را فقط منحصر به عملکرد پیمانکار می کنند و درباره اینکه چرا نظارت کافی در این موارد صورت نگرفته پاسخ درستی نمی دهند.

14 آبان 1398
تعداد: (419)