اخبار و رویدادها

کمیسیون اصل 90 به موضوع سوء استفاده از اطلاعات کاربران تلگرام ورود می کند

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون اصل 90 به موضوع سوء استفاده از اطلاعات کاربران تلگرام ورود می کند.

28 شهریور 1399

خبرنگاران انفجار بیروت سبب هراس مقام های هندی شد

دهلی نو -خبرنگاران- پس از انفجار بزرگ دو هزار و 700 تن نیترات آمونیوم در بیروت لبنان، بعضی مقام های هندی با اعلام اینکه بیش از 700 تن از این ماده شیمیایی در بندر چنای واقع در جنوب این کشور از سال 2015 تا به امروز انبار شده است از این موضوع ابراز نگرانی کردند....

28 شهریور 1399

سایپایی ها فردا تست کرونا می دهند

تیم فوتبال سایپا هفتمین تست کرونا خود را فردا انجام می دهند.

27 شهریور 1399

شروع ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد از فردا

ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی وکارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد (مهرماه 99) از فردا شروع می گردد.

26 شهریور 1399

واشنگتن: آمریکا و روسیه نشست امنیت فضا برگزار می نمایند

معاون وزیر خارجه آمریکا اطلاع داد که هفته آینده و برای نخستین بار پس از سال 2013، نشست مسکو و واشنگتن در مورد امنیت فضا برگزار می گردد.

26 شهریور 1399

بختیار: در انتخابات آینده باید اندیشه ای نو به میدان بیاید

یک نماینده سابق مجلس گفت: در انتخابات آینده باید فکر و اندیشه ای نو به میدان بیاید تا بتواند مسائل مردم را حل نماید. جریان های سیاسی نشان داده اند که قدرتی برای حل مسائل عظیم و مهم مردم و کشور ندارند و همواره دچار مبارزات و کشمکش های دوقطبی خود بوده اند....

25 شهریور 1399

مهلت تخلیه خوابگاه های دانشجویی دانشگاه رازی به اتمام رسید

معاون دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: مهلت تخلیه اتاق ها برای دانشجویانی که در خوابگاه ها اسکان ندارند، به اتمام رسیده و وسایل دانشجویانی که اقدام به تخلیه نکردند، به انبار های دانشگاه منتقل می گردد.

25 شهریور 1399

5 محدودیت معاملات گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن بانک مسکن و ملی

ناظر بازار فرابورس با صدور یک اطلاعیه رسمی گفت: با توجه به مصوبه 28 مهر ماه 94 شورای پول و اعتبار، موارد ذیل در مورد اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن بانک مسکن اعمال می گردد.

25 شهریور 1399

ماجرای پارچه های کشف شده در تخت جمشید

جزئیات پارچه های کشف شده از دوران هخامنشی در تخت جمشید تشریح شد.

24 شهریور 1399

ساخت پتروشیمی مازندران با سرمایه گذاری 370 میلیون دلار

استاندار مازندران از ساخت پتروشیمی در این استان اطلاع داد و گفت : این مجموعه با سرمایه گذاری 370 میلیون دلاری احداث می گردد.

24 شهریور 1399

خبرنگاران درخشش نمایندگان ایران در جشنواره فیلم ونیز

تهران- خبرنگاران- فیلم دشت خاموش به کارگردانی احمد بهرامی جایزه بهترین فیلم در بخش افق های نو و روح الله زمانی بازیگر فیلم خورشید جایزه مارچلو ماستریونی برای بهترین بازیگر جوان پدیده هفتاد وهفتمین جشنواره ونیز را از آن خود کردند.

23 شهریور 1399

مرکز ویزا انگلیس در تهران از یکشنبه آغاز به کار می نماید

سفیر انگلیس در ایران از بازگشایی مرکز صدور ویزای این کشور در تهران از یکشنبه بعد اطلاع داد و تاکید نمود: برای دریافت ویزا احتیاج به هیچ واسطه یا دلالی نیست و همه اطلاعات مورد احتیاج به شکل آنلاین است و هر هفته وقت داده می گردد.

22 شهریور 1399

ضرورت آموزش مردم برای ورود به بازار سرمایه

قرارداد همکاری واحد الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی و شرکت دانش بنیان پارت با موضوع برگزاری دوره های غیرحضوری اقتصادی، سرمایه گذاری و سواداقتصادی به امضا رسید.

22 شهریور 1399

خواهر کیم جونگ اون در جهت قدرت

کارشناسان امور کره شمالی گفته اند، خواهر کیم جونگ اون با ارتقای درجه در کمیته مرکزی حزب حاکم کره شمالی و قرار دریافت در موقعیتی که می تواند جای برادرش را به عنوان رهبری این کشور بگیرد، در آستانه تبدیل شدن به یک قدرت مطلق قرار گرفته است.

21 شهریور 1399

نظارت بر فراوری و توزیع ماسک بیشتر شد

خبرنگاران: دبیر کارگروه مقابله با کرونا وزارت صمت(ستاد لجستیک کرونا) در حاشیه جلسه کارگروه با اشاره به بحران کرونا در شرایط فعلی کشور، گفت: برابر دستور سرپرست وزارت صمت، کارگروه متشکل از مدیران ارشد وزارت صمت و بهداشت و نمایندگان اتاق اصناف،...

20 شهریور 1399

ممنوعیت تبلیغات بدافزار توسط گوگل

گوگل گفت با قوانین جدید این شرکت تبلیغات بدافزار و نرم افزار های جاسوسی در این سایت ممنوع می گردد.

20 شهریور 1399

عکس ، سیل در هند و نپال با حداقل 4 میلیون بی خانمان و 189 کشته

بارش شدید باران و وقوع سیل در دو کشور همسایه هند و نپال، حدود 4 میلیون بی خانمان و ده ها مفقود بر جا گذاشت و جان حداقل 189 نفر را گرفت.

19 شهریور 1399

فراخوان و مسابقات جهادی به منظور توانمندسازی جهادگران شروع شد ، حمایت از طرح های برتر

دبیر سومین جشنواره ملی جهادگران از شروع فراخوان مسابقات جهادی با رویکر توانمندسازی جهادگران اطلاع داد.

19 شهریور 1399

عظیم ترین صادرکنندگان آلومینیوم در سال 2019 کدام کشورها هستند؟

میزان صادرات آلومینیوم در سال 2019 حدود 53 میلیارد دلار بوده و به طور کلی گزارش ها نشان می دهد که ارزش صادرات آلومینیوم در مقایسه با سال 2015، حدود 7.5 درصد افزایش و در مقایسه با سال 2018 نیز 10.6 درصد کاهش یافته است.

18 شهریور 1399

وزیر خارجه فرانسه با رئیس جمهور لبنان ملاقات کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از لبنان 24، ژان ایو لودریان وزیر خارجه فرانسه با میشل عون رئیس جمهور لبنان ملاقات و مصاحبه کرد.

18 شهریور 1399
تعداد: (995)