اخبار اقتصادی

شروع ثبت نام آزمون EPT و فراگیر مهارت های عربی دانشگاه آزاد اسلامی

ثبت نام آزمون EPT و آزمون فراگیر مهارت های عربی اسفند ماه دانشگاه آزاد اسلامی شروع شد.

12 فروردین 1399

شیوه های صحیح برای مقابله با کرونا در منزل و محل کار

در شرایطی که شیوع ویروس کرونا همچنان در کشور ادامه دارد، دانستن شیوه های صحیح برای مقابله با کرونا در منزل و محل کار می تواند به ما یاری کند.

9 فروردین 1399

زنجان؛ استان پیروز در ریشه کنی بی سوادی

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: مبادی ورودی بی سوادی در استان زنجان بسته شده است، زنجان از استان های پیروز در ریشه کنی بی سوادی است.

4 فروردین 1399

اسیدپاشی به دستور استاد رمالی

زن جوانی که دستور اسیدپاشی به یک وکیل دادگستری را صادر نموده بود پس از بازداشت مدعی شد به خاطر استاد رمالی اش این کار را انجام داده است.

3 فروردین 1399

درخواست دوترته برای تجدیدنظر در پرونده سرکرده های قاچاق مواد مخدر

رییس جمهور فیلیپین دستور تجدید نظر درباره تصمیم اتخاذ شده از سوی دادستان کشور مبنی بر رد شکایت ها علیه چندین مظنون سرکرده قاچاق مواد مخدر داده است.

3 فروردین 1399

مقاوم سازی ساختمان و روش های آن

ساختمان سازی یکی از قسمت های بزرگ صنعت است که همیشه مورد توجه بوده و سرمایه گذاران زیادی را به خود جلب می نماید تا با عرضه ساختمان های ایمن و مناسب به متقاضیان، از طرفی در برطرف نیازهای جامعه موثر بوده و از طرفی به بهبود شرایط اقتصاد و صنعت یاری گردد. امروزه...

2 فروردین 1399

3 بینش کلیدی برای سیاست آمریکا در سایه تنش زایی اخیر با ایران

به گزارش خبرنگاران، اندیشکده بروکینگز به قلم مارا کارلین گزارشی را در مورد تنش های موجود میان آمریکا و ایران منتشر کرد.

29 اسفند 1398

معرفی 10 محیط کاری جذاب و خلاقانه

دفاتر بیشتر شرکت ها از نورهای فلورسنت، دیوارهای صورتی، تکنولوژی قدیمی و فضاهای پارتیشن بندی شده ترسناک تشکیل شده است، اما برخی از شرکت ها نظیر فیس بوک، گوگل و باکس به کارکنان خود فضاهای خلاق، رنگی و انگیزه بخشی ارائه می دهند.

28 اسفند 1398

فرکی: ندیدم در فوتبال ایران یک نفر برای اشتباهاتش پاسخگو باشد یا استعفا کند، پیکان نه پول دارد نه زور و قدرت

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: تا به حال ندیده ام در فوتبال ایران یک نفر برای اشتباهاتش پاسخگو باشد یا از سمتش استعفا کند.

28 اسفند 1398

حاشیه نشینی به همه مناطق تهران چنگ انداخته است

حاشیه نشینی به عنوان یکی از معضلات شهری پایتخت، همیشه از دغدغه های اصلی کارشناسان امور شهری، جامعه شناسان و فعالان اجتماعی بوده و به کار گیری راهکارهای ارائه شده از سوی این افراد می تواند در کاهش حاشیه نشینی و تبعات موثر باشد.

24 اسفند 1398

ظرفیت های مرزی در راستای یاری به اقتصاد کردستان به کار گرفته گردد

به گزارش خبرنگاران، علیرضا آشناگر شامگاه چهارشنبه در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کردستان گفت: برای رسیدن به توسعه پایدار در استان باید از ظرفیت های ویژه مرزی در تمام استان به طور یکسان استفاده گردد.

23 اسفند 1398

بازرسی مستمر از داروخانه ها و بازار در شهرستان بناب

ماموران ادارات صمت شبکه بهداشت و درمان با همکاری تعزیرات حکومتی از سطح بازار شهرستان بناب بازرسی و با بعضی تخلف های اجرا شده برخورد کردند.

21 اسفند 1398

کوچکترین خودوری پرنده جهان تا سال 2023 برای فروش آماده می شود

یک استارتاپ ژاپنی، آزمایش نخستین نمونه از خودروی پرنده خود را آغاز کرده و قصد دارد آن را تا سال 2023 برای فروش آماده کند.

20 اسفند 1398

قیمت رهن و اجاره آپارتمان در پایتخت ، بازار اجاره همچنان در خواب زمستانی

واسطه های ملکی می گویند بازار اجاره مسکن که از حدود دو ماه قبل کم رمق شده، همچنان در خواب زمستانی به سر می برد و تعداد قراردادهای اجاره جدید که نزد بنگاه ها منعقد می گردد، بسیار اندک است.

20 اسفند 1398

مکاتبه با سازمان امور و استخدامی برای حل مسائل رتبه بندی فرهنگیان

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس طی نامه ای از سازمان امور استخدامی خواست تا به اعتراض گسترده معلمان به نسبت نظام رتبه بندی رسیدگی کند.

19 اسفند 1398

ساخت و ساز بیش از سه طبقه در محور هفت باغ کرمان ممنوع است

استاندار کرمان گفت: هرگونه ساخت و ساز ساختمان مسکونی، اداری و تفریحی بیش از سه طبقه در محور گردشگری هفت باغ کرمان ممنوع و حداکثر ارتفاع 12 متر است.

19 اسفند 1398

تصاویر ، عادل و عارف در یادبود فارغ التحصیلان جان باخته شریف در سانحه سقوط هواپیما

یادبود شهدای دانشگاه صنعتی شریف در سانحه سقوط هواپیما عصر امروز سه شنبه اول بهمن برگزار گردید. چهره های سرشناس که از فارغ التحصیلان، اساتید یا دوستداران صنعتی شریف هستند در این یادبود شرکت کردند.

18 اسفند 1398

لبنان، توصیه حزب الله به احزاب برای تشکیل دولت؛ امیدواری نبیه بری به انتخاب جانشین حریری

معاون دبیر کل حزب الله لبنان اظهار داشت که احزاب مربوطه باید در راستای تشکیل سریع دولت فداکاری به خرج داده و بر سهم و پست های وزارتی تمرکز نکنند.

18 اسفند 1398

شیر جو دوسر برای وگان ها!

امروز برندها با گروه های مختلفی از مخاطبان روبه رو هستند که هر یک ویژگی های خاص خود را داشته و بنابراین باید در فرایند همراهی با آنها، روینمودهای خاص تری را در زمینه فراوری محصولات و بازاریابی اتخاذ نمایند. به این معنا که دیگر زمان اینکه یک نسخه را برای...

17 اسفند 1398

قیمت نفت افزایش یافت

قیمت نفت در معاملات روز دوشنبه بازارجهانی تحت تاثیر تعطیلی دو پایگاه بزرگ فراوری نفت در لیبی، به بالاترین حد در بیش از دو هفته گذشته افزایش پیدا کرد.

17 اسفند 1398
تعداد: (168)