4 اتاق عمل جدید بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد افتتاح شد

به گزارش تور فرانسه ارزان، امروز دوشنبه با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان، رئیس بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد و جمعی دیگر از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی لرستان، اتاق عمل های جدید بیمارستان شهدای عشایر مرکز لرستان افتتاح و بهره برداری شدند.

4 اتاق عمل جدید بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد افتتاح شد

کوروش ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در حاشیه این مراسم در جمع تور فرانسه ارزان گفت: ما ‬محدودیت اتاق عمل در بیمارستان شهدای عشایر داشتیم و خوشبختانه امروز توانستیم 4 اتاق عمل جدید در این بیمارستان افتتاح کنیم.

وی با بیان اینکه این 4 اتاق عمل جدید در هزار مترمربع مساحت با همه تجهیزات روز افتتاح و‬ خدمات بیشتری به مردم لرستان ارائه می دهند، توضیح داد: برای افتتاح و تجهیز این اتاق عمل ها 100 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با تاکید بر اینکه بیمارستان شهدای عشایر ‬ بیمارستان مرکزی استان و خرم آباد است و احتیاج داشتیم این اتاق عمل ها را اضافه کنیم، اظهار داشت: پروژه احداث بیمارستان جایگزین شهدای عشایر نیز در دستور کار است و امیدواریم بتوانیم آن را تا سال آینده افتتاح کنیم.

ساکی با اشاره به اینکه ساختمان استانداری لرستان را نیز خریداری کردیم اما هنوز ساختمان جایگزین استانداری لرستان ساخته نشده و استانداری لرستان فعلاً در این مکان مستقر هستند تا ان شاء الله در اسرع وقت آن را تخلیه نمایند، گفت: ‬برنامه داریم ستاد دانشگاه علوم پزشکی لرستان را به ساختمان استانداری لرستان بیاوریم و مکان ستاد را به بیمارستان شهید رحیمی وصل کنیم.

وی یادآور شد: این روزها بحث کمبود اعتبارات برای انجام به موقع این پروژه ها مشکل ایجاد نموده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parisro.com شناسه مطلب: 216

به "4 اتاق عمل جدید بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 اتاق عمل جدید بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید