موزه موجودات افسانه ای پاریس فرانسه

اگر به موجودات ماورائی و افسانه ای علاقه دارید، موزه ای در پاریس افتتاح شده که حسابی برایتان هیجان انگیز خواهد بود، موزه موجودات افسانه ای پاریس با هدف آشنایی گردشگران با افسانه های اروپایی و نحوه شکل گیری آنها پدید آمده است.

موزه موجودات افسانه ای پاریس فرانسه

موزه خون آشام ها و موجودات افسانه ای | اگر به موجودات نامیرا و تخیلی علاقه دارید، موزه‌ای هیجان انگیز در فرانسه وجود دارد که می‌تواند تا مدت‌ها فکر شما را مشغول نگه دارد. آنچه در این موزه می‌بینید، حاصل سال‌ها تحقیق درمورد موجودات نامیرا و ابزارهای به دام انداختن آن‌ها است.

بسیاری از ما در کودکی مجموعه داستان‌های هری پاتر را خواندیم و خاطرات بسیاری با کتاب‌ها و فیلم‌های آن داریم. از همان زمان که جی. کی. رولینگ داستان معروف هری پاتر را نوشت و ما را با دنیای تخیل و جادو آشتی دوباره داد، همه ما از کوچک و بزرگ، علاقه بسیاری به موجودات افسانه‌ای و تخیلی و تحقیق درمورد آن‌ها پیدا کردیم. استفانی مه‌یر نویسنده آمریکایی نیز با انتشار داستان گرگ و میش که درمورد خون‌آشام‌ها است، سبب شد علاقه به آگاهی درمورد این موجودات، خصوصاً خون آشام‌ها میان مردم بیشتر شود.

ژاکوئیز سرجنت فردی عجیب و بسیار متخصص با دانش بسیار درمورد مسائل خوفناک است که به تحقیق درمورد موجودات نامیرا و ابزارهای به دام انداختن آن‌ها می‌پردازد. او با افتتاح موزه‌ای در پاریس به نام موزه خون آشام‌ها و موجودات افسانه‌ای، نتایج تحقیقات خود درمورد ومپایریسم، باطن‌گرایی و فرهنگ عامه‌پسند را به نمایش گذاشت. وی سالیان بسیاری را صرف جمع‌آوری و ترجمه متون دشوار، جمع آوری اطلاعات تکمیلی درمورد دیوشناسی (دیمونولوژی) و فرهنگ و عقایدی که چنین موجوداتی را به وجود آورده بود کرد. چنین فعالیت گسترده‌ای در این زمینه سبب شد سرجنت، در داستان‌گویی، حاذق شده و داستان‌هایی از آثار مرموزی که جمع آوری کرده بود، برای بازدیدکنندگان بگوید. می‌توانید بر روی مبل مخمل قرمزی لم دهید و از شنیدن داستان مرموزی که درمورد تاریخچه پاریس و آرامگاه‌هایی که آئین‌های خون آشامی در آن‌ها انجام می‌شد، سلسله مراتب مسیحی قرون وسطایی و جنگ‌های صلیبی در برابر گناه و سحر و جادوی آدمخواری یا خرافات همیشگی درمورد موجودات نامیرا لذت ببرید.

ورودی سیاه و قرمز رنگ موزه خون آشام‌ها و موجودات افسانه‌ای، میان مسیر "لِ لیلا" در "اپل دو فرانس" قرار دارد. این در، رو به باغ عجیبی هدایت می‌شود که شبیه سازی شده از یک قبرستان است. خفاش‌های پلاستیکی و باقیمانده‌هایی از بدن انسان به شاخه‌های درختان چسبیده که مانند نشانه‌ای شوم و تیره برای بازدید کنندگان است. علاوه بر این‌ها، این موزه ظرافتی خالصانه دربرابر چشم‌های بازدید کنندگان به نمایش می‌گذارد که مجموعه ابزار مورد نیاز برای کشتن خون آشام‌ها، کلکسیونی از برخی لوازمی که در فیلم‌ها برای کشتن خون آشام‌ها استفاده شده، اسباب بازی‌هایی به شکل دراکولا و کتاب‌هایی آنتیک است که با دست زدن به آن‌ها، گرد و خاک بلند خواهد شد بس که قدیمی هستند. می‌توانید با تور فرانسه، به بازدید از این موزه مخوف بروید.

اخبار و مقالات مرتبط با "موزه موجودات افسانه ای پاریس فرانسه"

حضور 4 سینماگر ایرانی در جشنواره کانادایی و برگزاری برنامه بزرگداشت محمود کلاری و شهرام مکری در نیویورک و فرانسه تازه ترین حضور سینماگران ایرانی را در عرصه بین المللی رقم می زند.

به گزارش خبرنگاران ، جولین لورنس ، دوشنبه در کلرفونتن، حس و حالی شبیه تجدید دیدار همکلاسی ها در ابتدای سال تحصیلی جدید موج می زد. با اینکه تنها 7 هفته پیش در شانزه لیزه بود که جشن قهرمانی فتح جام جهانی را بر پا نموده بودند، بازیکنان تیم ملی فرانسه طوری با هم خوش و بش می کردند که انگار...

رییس جمهور فرانسه در جمع سفرای این کشور اعلام نمود: هدف فرانسه خصوصا با هماهنگی فشرده و ارتباط موثر با سایر شرکای خود از جمله آلمان، انگلیس و اتحادیه اروپایی، حفظ توافق هسته ای با ایران است.

حرف مجید جلالی درست است؟ علی دایی از دشان بهتر و بادانش تر است؟ امیر قلعه نویی از مورینیو بیشتر سرش می گردد؟ این دو فقط بدشانس بودند که در ایران متولد شدند؟ برای پاسخ به این سوال می گردد رفت سراغ مثال ها. می گردد رفت سراغ زندگی واقعی.

به "موزه موجودات افسانه ای پاریس فرانسه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با موزه موجودات افسانه ای پاریس فرانسه

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید