غارهای دراماتیک در الگورو، پرتغال

غارهای مصنوعی در Algarve , پرتغال . جنوبی‌ترین منطقه این کشور خط ساحلی قابل‌توجهی دارد که از غارهای سنگ آهک دیدنی و غارهای مصنوعی غنی است . این نوع حفره‌ها به وسیله فرسایش تشکیل می‌شوند که امواج اقیانوس اطلس خستگی‌ناپذیر به صخره‌ها برخورد می‌کنند .

غارهای دراماتیک در الگورو، پرتغال

خطوط ساحلی را می توان در یک تور قایق به دست آورد : سواحل مانند Ponta دا Piedade که به خاطر برج‌های سنگی معروف است , بهتر است از آب نزدیک شوند . این غارها هم می‌توانند در هنگام پیاده‌روی در ساحل دیده شوند و از آن‌ها دیدن کنند . در Algarve Seafaris گردشگر از بزرگ‌ترین غارها بازدید می‌کنند و خط ساحلی چشمگیر را کشف می‌کنند .
چرا به آنجا بروی ?
سواحل , سواحل و غارها .
کی به آنجا بروی ?
تمام سال .
چطور به آنجا برسیم ?
سفر دریایی Algarve Seafaris گردشگران را از مارینا و albufeira جمع‌آوری می‌کند .

اخبار و مقالات مرتبط با "غارهای دراماتیک در الگورو، پرتغال"

حرف مجید جلالی درست است؟ علی دایی از دشان بهتر و بادانش تر است؟ امیر قلعه نویی از مورینیو بیشتر سرش می گردد؟ این دو فقط بدشانس بودند که در ایران متولد شدند؟ برای پاسخ به این سوال می گردد رفت سراغ مثال ها. می گردد رفت سراغ زندگی واقعی.

مالزی علاوه بر شهر های پیشرفته جزایری دارد که بسیار مورد توجه گردشگران وقاع شده است، جزیره لنکاوی از معروفترین آنهاست، لنکاوی یک مجمع الجزایر است که از کلی جزیره کوچک تشکیل شده که گردشگران با قایق های متری در میان آنها جابجا میشوند و در گروه های کوچک به خوشگذرانی مشغول میشوند،...

برای سفر به مالزی فراموش نکنید که این کشور فقط به جاذبه های شهری ختم نمیشود و جذابیت های طبیعی مالزی هم بسیار برای گردشگران جهان شناخته شده و محبوب است، در ادامه با جزیره  پنانگ مالزی آشنا خواهیم شد.

ایتالیا جزایر زیبایی دارد که دیدن آنها خود یک تور کامل است، ایتالیا بیش از 400 جزیره دارد! و چند تایی از آنها برای گردشگران جهان بسیار شناخته هستند، در ادامه 10 جزیره معروفتر را به شما معرفی خواهیم کرد.

به "غارهای دراماتیک در الگورو، پرتغال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با غارهای دراماتیک در الگورو، پرتغال

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید