خبرنگاران طرح رزرو صندلی اتوبوس های دربستی شرکت واحد در تهران اجرا می شود

به گزارش تور فرانسه ارزان، تهران- خبرنگاران- مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران بیان نمود: طرح رزرو صندلی اتوبوس های دربستی این شرکت از روز شنبه هفته آینده اجرایی می شود.

خبرنگاران طرح رزرو صندلی اتوبوس های دربستی شرکت واحد در تهران اجرا می شود

محمود ترفع عصر پنجشنبه به خبرنگار تور فرانسه ارزان گفت: از روز شنبه هفته آینده دوسوم کارمندان باید به محل کار فرایند به همین منظور در جلسه بررسی راهکارهای طرح فاصله گذاری اجتماعی شرکت واحد طرح رزرو صندلی های اتوبوس بررسی شد.

وی افزود: از روز شنبه طرح رزرو صندلی های شرکت واحد از طریق اپلیکیشن های موبایلی بصورت آزمایشی اجرا می شود.

ترفع ادامه داد: با توجه به اینکه از روز شنبه (23 فروردین ماه) دوسوم کارمندان باید بر سر مشاغل خود حاضر شوند، جلسه ای برگزار کردیم تا راهکارهای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در ناوگان اتوبوسرانی را مورد بررسی قرار دهیم.

وی افزود: شهفرایندان می توانند با نصب برنامه به همراه صندلی اتوبوس خود را رزرو کنند تا از این طریق بتوانیم با واگذاری و ارائه صندلی های محدود طرح فاصله گذاری اجتماعی در اتوبوس را اجرا کنیم.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران اعلام کرد: در اجرای این طرح به هیچ عنوان از ناوگان اتوبوسرانی بخش عمومی و خصوصی استفاده نمی شود و این ناوگان به مانند گذشته به سرویس دهی خود ادامه می دهد.

وی تاکید کرد: ناوگان به کارگیری شده در برنامه رزرو اتوبوس (به همراه) از ناوگان اتوبوس های دربستی و سرویس شرکت هایی است که بنا به هر دلیلی دیگر سرویس دهی به شرکت ها ندارند.

ترفع در ادامه به جزییات طرح رزرو صندلی های اتوبوس اشاره کرد و گفت: در آغاز اجرای این طرح بخشی از خطوط ثابت پر مسافر به این طرح اختصاص داده می شود و در ادامه بر اساس بازخورد و استقبال شهفرایندان درباره شکل گسترده پوشش آن تصمیم گیری می شود.

به گفته وی؛ پس از ثبت اطلاعات مسافران تعداد مورد نیاز اتوبوس ها تامین و همچنین نسبت به آموزش رانندگان اتوبوس برای کار با برنامه به همراه انجام می شود.

مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی شهرداری تهران یادآور شد: با اجرایی شدن طرح رزرو صندلی اتوبوس ها از تراکم جمعیت جلوگیری می شود.

به گزارش خبرنگار تور فرانسه ارزان؛ در روزهای اخیر شاهد تراکم زیاد مسافران در ناوگان حمل و نقل عمومی به ویژه در مترو و اتوبوس بودیم.

منبع: ایرنا
انتشار: 11 خرداد 1399 بروزرسانی: 11 خرداد 1399 گردآورنده: parisro.com شناسه مطلب: 949

به "خبرنگاران طرح رزرو صندلی اتوبوس های دربستی شرکت واحد در تهران اجرا می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران طرح رزرو صندلی اتوبوس های دربستی شرکت واحد در تهران اجرا می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید